سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

«بیان‌بوک» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

«بیان‌بوک» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «بیان‌بوک»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «بیان‌بوک»، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «بیان‌بوک» جزئی از اموال «بیان‌بوک» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «بیان‌بوک» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «بیان‌بوک» محفوظ می‏‌دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات «بیان‌بوک»، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.bayanbook.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

حریم شخصی

حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعات که در زمان ثبت‌نام در اختیار «بیان‌بوک» قرار می گیرد، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرند و به‌طور مستقیم از طریق شما برای ما ارسال می‌شوند. در حال حاضر اطلاعات شخصی کاربران در «بیان‌بوک»  نشانی ایمیل و یا شماره تلفن ، آدرس است که برای ایجاد حساب کاربری و اطلاع رسانی و ارسال سفارشات در اختیار ما قرار می‌دهید. نشانی ایمیل کاربران به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و از طریق پیامک تنها اطلاعات مربوط به «بیان‌بوک» و کتاب‌های آن ارسال خواهد شد.